KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13835054
nr 1383 5054
Oidentifierad konstnär. Signerad, Kastellholmen. Olja på pannå, 39x50, yttermått inklusive ram: 50x60 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 mars 2021
kl 19:29:43
8/3 19:24:43